Naruto&Naruto Shippuuden

6. srpna 2011 v 18:27 | Taiya |  Manga&Anime

Naruto

Naruto je manga/anime, jejíž hlavním hrdinou je chlapec, Naruto. Když se narodil, byl do něj zapečetěn devítiocasý démon Kyubi, jehož sílu může Naruto využívat, ale prozatím to ještě neumí. Naruto je sirotek, jeho rodiče údajně zemřeli ve válce proti Kyubimu (později se dozvídáme jak to bylo a kdo byli jeho rodiče, ale žádné spoilery :D). Naruto žije ve vesnici zvané Skrytá Listová, neboli v japonštině Konohagakure no sato, zkráceně Konoha. Sám Naruto prozatím neví, že uvnitř něj je nějaký démon, ale obyvatelé Konohy ano. Proto nabádají svoje děti, aby se s ním nebavili, ti to samozřejmě také neví, ale poslechnou své rodiče.Naruto Shippuuden

Tak se nazývá anime, které se odehrává o tři roky později, tedy když je Narutovi 15 let. Samozřejmě je to i v manze, ale tam se to tak nedělí. Příběh navazuje na ten předchozí a je podle Kishimota Masashiho.

Taiyina vtěrná poznámka: Naruto je podle mého názoru velice dobré anime jak manga. Já osobně jsem shlédla anime a mangu jsem začala číst až od Shippuudenu. Jistě je lepší manga, ale i anime stojí za pokoukání. Problém je, že do anime cpou tkzv. fillery, které nejsou podle příběhu a vymysleli si je spoluautoři anime. Bohužel to většinou není nijak označeno a tak to mnoho lidí nerozezná od skutečného příběhu, a proto si často myslí, že to tam patří a diví se různým věcem, které do toho pak nezapadají.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama